Listopad 2012

přidáno: 3. 11. 2013 4:29, autor: Tereza Dohnalová

30.11. - velký krok do nového života - Dnes dvě první štěňátka udělala velký krok vstříc své budoucnosti, rozjela se do nových domovů. Odjeli Artemis a Attila Sirius, na oba doma čekají psí parťáci a tak doufáme, že je čeká báječný život se psím kamarádem po boku. Přejeme jim skvělé páníčky, hodě "vlčí" zábavy, vždy dost bašty a možnost vracet se do tepla domova. Fotečku nám jak první vzorní dodali páníčci od malého gangstera Attily - na fotce cestou domů se svojí novou psí kamarádkou Tequilou, která v sobě kapka včí krve taky nezapře.

29.11- Kontrola vrhu - dnes dorazila Hanka Kaufmanová (chovatelka Timmyho, našeho tatínka) na oficiální kontrolu vrhu. Vlčátka se ukázala jen v tom nejlepším světle. Byla všechna kontaktní a vyžadovali pozornost. I v poznámkách pro chovatelskou komisi, mají napsáno výborná povaha a socializace ( ještě aby ne, panička si připadá už krajně přesocializovaně) I Arynka byla prohlídnuta odborným okem a bylo uznáno že je v dobré kondici. ( Já to prásknu, první hláška byla, že je vypasená, to ale není pravda, je jen dobře živená a úplně bez srsti)
Jinak vlčátka se chystají do nových domovů a mají připravenou výbavičku: Vodítko a oboječek 
                                                                                                           hračky ( plyšáček, uzlík,tenisák)
                                                                                                           čistidlo které pohlcuje pachy
                                                                                                           BARF balíčky na 7 dní
                                                                                                           Černé desky (vytištěné fotečky vlčátka ,
                                                                                                                              EU pas,smlouva, přihláška do                                                                                                                                       klubu,základní  info o čsv a jak                                                                                                                                     uchovnit) 

28.11 - Opožděně vložené fotografie - dnes jsem s velkým zpožděním nahrála fotografie vlčat z 6 týdne. Stále pokračuje socializace. Už zkoušíme i chodit ven a i to je v plánu nafotit. Ale už je to tu tak veselé, že není energie na úpravy.

27:11 - Příprava na sobotu -  tak pomalu, ale jistě dávám dohromady výbavičku pro naše prcky do nových domovů. Za přípravu složky děkuji Tawy kennel, kteří jako vždy jsou ochotní podat pomocnou ruku.  

25.11 - 3 odčervení  - tento víkend byl už tradičně ve znamení velké socializace a hlavně byli vlčata po 3 a u nás doma naposledy odčervené. První odčervení proběhlo 27.10 kapkami značky  Procox, druhé proběhlo 10.11 tabletkami Dolpac a dnešní 3 také tabletkami Caniverm. Další odčervení je čeká až v novém domově kolem 9.12. 
Také se fotilo, ale fotky jsme ještě neupravila ale nebojte se, nějak se k tomu dokopu
Zatím sou fotky od socializačního týmu zde

23.11 - Timmy od Úhoště - dneska jsem na netu objevila fotečku otce našich dětí :)

                               

22.11 - čipování a očkování - Dnes naše vlčátka završila 41. den života a byla všechna zvážena ( mají kolem 3 kg), mají za sebou první očkování a hlavně čipování. Též jim byly vystaveny europasy. Za 9 dní se většina vydá do nových domovů.

18.11 album 5 týden- sice se zpožděním, ale v dnešních večerních hodinách, bylo nahráno album 5. týden života.
Jinak jedna fotka pro Strýčínka - náš kamarád Sodoma, jeho Abaddon a matka rodu Arya.
Další fotky naleznete zde
                                                                                    


 

17.11.2012 - nové fotky- Štěňátka mají každé vlastní album fotek. V albech jsou krásné "profi" fotky od amatérské fotografky Anety Hnykové a našeho kamaráda Vojty Kouřila z CHS Tawy.

     

15.11 souhrn - sice sem od víkendu nefotila ale nezahálíme, přesto že chodím do práce, vlčata už všechna jela autem,a na skok se ukázala u mě v práci, v restauraci  a nebo v našem obchodním centru. Jinak sem si dala na 2 dny pauzu od návštěv, přeci jen i já  sem občas přesocializovaná ale dnes mi nafotili smečku kamarádi z ch. st Tawy. Fotky budou v nejbližších dnech.
Jinak na fotce je ukázka toho, když se sejde kompletní team s Divokou krví-Abaddon,Anup,Ebi a Arya

                               

11.11.2012 - v galerii štěňátek nové fotky - poslední ze 4. týdne. Dnes startují prckové 5. týden života.

10.11.2012 - aktuální vážení štěňátek - Dnes proběhlo 2 odčervení a aktuální vážení štěňátek - řazeno vzestupně.

Attila Sirius (šedivý) - 1970g
Arthas (modrý) - 2130g
Angel Kira (žlutá) - 2400g
Argos (zelený) - 2490g
Artemis (červená) - 2520g
Aszhara (fialová) - 2560g
Abaddon (černý) - 2605g

Štěňátka byla dnes odčervena. Právě se zpracovávají fotky štěňátek za poslední 4 dny (cca 230 fotek). Jen co budou, hned se tu objeví. Štěňátka rostou jako z vody, vrčí, perou se, hrajou si, baštěj masíčko, koušou do mámy. Pokračují aktivní socializační návštěvy - lidské a teď už i psí. (Aryška u štěňat toleruje Anup a zítra se smečce vrací Ebi.)

7.11 - seznamování se smečkou - od včerejšího dne u nás probíhá postupné seznamování vlčat se zbytkem psí smečky. A to s Kirou ( Agnes z Třineckých končin) a Anup Tawy. Dále se některým vlčatům už staví ouška a stále pokračujeme v socializačních návštěvách. Dnes u nás byl Jirka - budoucí majitel Argoska.Fotky najdete zde

4.11 Nové fotečky - i dnes sme s vlčaty měli návštěvu, tentokrát kamarády z Plzně. Je fajn vidět, jak ty moje vlčí příšerky jsou kontaktní. Také už se jim prořezali první zoubky a tak žužlání dostalo nový, lehce bolestivý rozměr.
Takže hledáme dobrovolníky na post kousacích hraček pro vlčátka!!!
Fotky z celého víkendu v novém albu 4 týden  

  

3.11 - dneska vlčata završila 3 týden života. Už ťapkají, vidí, slyší, papají mleté masíčko se sušeným mlíčkem.
 Pomalu se jim prořezávají zoubky a celkově snima začíná být veselo. 
Začínají se krásně vybarvovat a to nejen exteriérově ale i povahově. Miluju je a jsem opravdu zvědavá, co znich vyroste.
A jejich výročí  sme oslavili socializačními návštěvami. Přišla kmotra Arthase a Azshary, Sodoma - majitel Abaddonka s Alčou a kamarád Gobra s Kubou :)  Fotky budou přidány co nejdřív.


1.11 přikrmování prcků - našim vlčatům už je 19dní, takže nastal čas prvních příkrmů. Vlčátka dostávají kuřecí řízky namixované se sušeným psím mlíčkem. Vypadá to, že jim chutná :)
Jinak stále pokračujem v socializačních návštěvách, které jsou vřele vítány.
A v galerii 3 týden  sem přidala nějaké fotečky.

                                                                                     

Comments