Novinky‎ > ‎

Rok 2013 - Únor

přidáno: 3. 11. 2013 4:58, autor: Tereza Dohnalová

28.2. Národní registr a Backhome - od dnešního dne, najdete jak Aryu tak Ebi , podle čísla čipu v národním registru  a v databázi čipů  backhome . Neváhejte a registrujte své mazlíčky, protože pokud by se nedej bože stalo že se Vám ztratí, díky číslu čipu se k vám mohou rychleji vrátit.

27.2 RTG u Ebi- dnes jsme si na rychlo udělala výlet s Ebi k MVDr Vomáčkovi do Litoměřic na rtg DKK a DLK. Výsledek je naprosto perfektní, má dkk i dlk 0/0 s 0 indexi - fotografie z rentgenování , vyhodnocení a fotky kloubů najdete zde

   

24.2 Praha - Stromovka - o nedělním odpolední sme využili hezkého počasí a pro Prahu pořádné vrstvy sněhu a vyrazili venčit do stromovky ve složení -čsv  Arya,Anup,Abaddon, Blondi Loki Polární vlk,Ebi,Esta Kanýčo a SAW Diego a Setrowart Bart. Fotky najdete zde

Do Abaddonovi galerie přidány nové fotky

20.2 Arthas "Kral" - dnes jsem obdržela fotografie od Renza - našeho krásného Arthase


 

Díky tomu že sem tento týden viděla 4 krvinky a od  Aší  a Arthase, sem dostala fotky, Mohu udělat malé srovnání
"A" s Divokou krví ve 4 měsících - na fotkách je tedy Arthas, Argos,Abaddon,Artemis,Azshara, Attila Sirius
- Angel se má také perfektně ale nemám fotku  hlavičky

              

                                    

19.2 Artemis "Mia" - Dnes jsem předávala rodokmeny  k Mie. Takže jsme si vzala sebou foťák, bohužel bylo fakt hnusně, sněžilo, bylo šero a neměla jsme čas si hrát s nastavením, takže fotky nestojí za moc, ale je vidět, jaká je Mia krásná jemná slečna. Má úžasnou srst po mamince, naprosto skvělou povahu a celkově to je milášek.
Fotky najdete v album Artemis - na fotkách je i její životní partner Ares Šestajovické pláně

17.2 Náročný den - dneska to byl poslední den, kdy sme hlídali Attilu, včera sem si ho dovezla od Estičky a její smečky, aby si ho ještě holky moje pořádně užily. Také na venčení dorazil Argos a Abaddon s Divokou krví. A protože socializtace musí být, a smečka s Divokou krví je už klasika, přidal se i Roman s Akkonem a Beruškou a Andrlovi s Rubbym.
Fotky najdete ve štěněcím  albu na picassu zde


 

 

Využila jsem situace a udělala si rodiné foto - Arya Arqeva a její synové - Argos,Abaddon, Attila Sirius s Divokou krví

                        

A nafotila jsem si již 4 měsíčního Argoska - fotky přidány do jeho alba Argos

                                                 

Azshara - dnes přibyli nové fotky i do alba naší princezny Azshary - roste vážně do krásy

                                     

15.2 Attila fotky - do alba Attily byly nahrnány nové fotografie z pobytu u Esty

13.2 Krvinkám jsou 4 měsíce   - dnes jsou to přesně 4 měsíce co moji malí vlčkové spatřili světlo světa. Všichni se mají dobře a užívají si života jak jen to jde. Takže jen tak dál děti


 

12.2 Arthas - dnes večer přišel pozdrav od Arthase z Kolumbie. Má se dobře, rodina je z něj nadšená a na starost ho dostala dcera Renza - Jhoana. Hned jak dostanou PP budou jezdit na výstavy a chtějí sním cvičit. Vypadá to že sním mají plány. Jinak dostal nové call-name a to Kral. 

..

11.2 Attisek u Esty na návštěvě - odedneška do soboty bude Attila na návštěvě u Esty Kanýčo( fenka čsv 9 let) a její lidské smečky. Altair s Myshí pracují z domova a mohou se tak mému miláčkovi věnovat, k tomu mají doma malou Alex, která je z přítomnosti štěňátka nadšená a Attila tak nemusí tesknit po svém lidském bráškovi Jiříkovi.
Za hlídání jim opravdu moc děkuji a Vážím si jejich pomoci.
Díky tomu že bydlí u stromovky, bude malý výdat dostatek psů, lidí, cyklistů atd prostě dokonalá socializace jako bonus

10.2 Stromovka a spousty nových fotek - Na dnešek u nás spala Alča s Anup a Badym, takže sme se rozhodli pro další socializační vycházku, tentokrát  jen v rámci Prahy a tak naše kroky vedly do Stromovky.
Tentokrát sem nechala Aryu doma a brala si jen Ebi a Attilu. Fotky zde

Jinak do naší štěněcí galerie na picasawebu přibyla galerie Bráchové - Abaddon a Attila - výběr z hracích či společných fotek kluků.

A do galerie Attila a Abaddon byly přidány aktuální fotky z víkendu.
Jinak koho by zaujalo to, že má Bady spadlé ucho, tak to není genetika, ale bohužel se mu na oušku vytvořil hematom, kvůli kterému ouško snad jen dočasně spadlo. Ale i kdyby se nenarovnalo. Badíček bude pro páníčka ten nejkrásnější.

  

9.2 Výlet do Klánovic - dneska sme využili hezkého počasí , volné soboty a vytáhli všechna naše vlčata + Attilu na výlet do Klánovického lesa. Cestou do Klánovic, si malý Attila vyzkoušel košík, autobus,tramvaj a vlak. Od vlakové zastávky sme to zamířili pěšky na metro B Rajskou zahradu, odkud sme jeli metrem domů.
Takže když už socializovat tak pořádně. Attila je pražské vlče, takže to pro něj nejspíš nebyla žádná novinka. Ale proč to nevyzkoušet.
Jinak fotky z výletu najdete zde

z leva:Ebi, Arya,Anup,Attila a Abaddon

8.2 - Attila Sirius - od dnešního dne,  máme na týden na hlídání našeho malého Attíska.
Attila už vážně není prcek, ve svých 4 měsících váží 17.5kg a je to pěkný čahoun. Povahově se mí děsně líbí, je to mazlivé kontaktní, docela klidné zvíře. Rozhodně to není takový sígr jako byla Aryška v jeho věku.

6.2 Nové fotografie - Tak sem se konečně dokopala k přidání nových fotek a to do alba - Argose , Angel Kiry . Attily Siriuse a jednu fotku k Abaddonovi . Všechny Divoké krvinky rostou jako z vody, začínají to být nohatí mladí vlci. Jsem na ně vážně hrdá
Též přibyly fotky k Anup a Ebi - Arya nebyla focená, protože stále ještě po štěňatech vypadá jak šakal a vážně nerada se fotí. Ale hned jak se dostane do kondice, tak ji určitě nafotím

   

2.-3.2 - Brno - tento víkend se celá smečka s Divokou krví vydala na výlet do Brna, navštívit maminku Anup a tatínka Ebi do ch.st Tawy. V tuhle chvíli mají Tawáci doma 17 vlčích miminek, takže sme se opravdu nenudili. Druhý den, jsme vyrazili s Alčou a naší kamarádkou Kahlan do Brněnské ZOO. Sice sem si doma nechala foťák, ale nějakou dokumentaci jsem udělala - zde

                            

1.2 Vlčákovské forum - Hanka Čertíková založila nové diskuzní forum pro milovníky československého vlčáka. Odkaz najdete buďv menu nebo na adrese http://forum.certik.cz  Neváhejte a přidejte se, doufáme že diskutování udržíme na slušné úrovni a zároveň pomůžeme lidem v získávání informací a umožnist lidem pokec.

Comments