Novinky‎ > ‎

Rok 2013 - Srpen

přidáno: 3. 11. 2013 5:06, autor: Tereza Dohnalová

31.8. Ebinka - Protože je Ebinka doma sama smutná, snažíme se jí aspoň občas zvednout náladu řáděním ve smečce.

29.8 R.I.P Arya Arqeva- dnes odešla tam na Věčná loviště má láska Arya, více v sekci Sbohem má lásko

                                                                        

25.8 Sraz "A" s Divokou krví- dnes se u nás na zahradě konalo rodiné setkání mých vlkošedých dětí. Ze 7 štěnísků se jich u nás sešlo 5, což beru jako super výsledek :)
Ze slovenska až z Popradu dorazila naše žlutá holčička Angel Kira, z Chudenic dorazila fialová holčička Azshara, z Turnova zelený chlapeček Argos a naši dva Pražští kluci černý Abaddon a stříbrný Attila Sirius.
Maminka Arya i teta Ebi si to velmi užily. s Abaddonem dorazila i Anupka, takže to bylo vážně veselo. '
Bohužel nám nevyšlo počasí a celé odpoledne pršelo, takže dvojnozí členové smeček se schovávali pod plachtou u nás na terase a popíjeli čaj a kafe, mezitím co děcka se vzájemně okukovali a občas nevěděli co si mají myslet :)
Já za sebe mohu říct, že sem znich nadšená, všichni jsou tak úžasně kontaktní a povahově jsem snimi velmi spokojená, stejně tak jako exteriérově, ve všech vidím jejich maminku, hlavně v mimice a reakcích.
Bohužel nemám moc fotek ale něco malinko najdete zde

 

  

20.8 Arthas "Kral" s Divokou krví - byl 17, 18 a 19 srpna na výstavě a vyhrál vždy první místo v kategorii "Nejlepší junior své rasy" souzen 3 mezinárodními rozhodčími. Výstava se konala ve městě Santiago Restrepo Arango v LLano Grande- Antioquia. Moc mu a jeho rodině gratulujeme, je to úžasné a mám z toho radost. Pár fotek z výstavy najdete v jeho albumu Arthas

                        

Krátké video z výstavy

 

19.8 Artemis - dnes jsem obdržela nové fotečky naší Miušky :) Vyrostla zní krásná psí slečna, která je celá maminka a dle fotek nejvíc podobná bráškovi Argoskovi. Tento týden by měl být sraz našeho vrhu "A" tak je snad uvidim i v reálu :)
Fotky najdete u ní v albu Artemis

Miuška je také klon maminky :)
  

11.8 - Jakovlčí neděle - dnes sme si udělali malou grilovačku :) a aby se holky nenudili, tak dorazila znovu Anička s Azíčkem a pak Alča s Anupkou a naším Abaddonkem. Byla to sranda pro všechny a nikdo se nenudil. Fotky najdete zde

        

10.8 - Angel a Argos - dnes jsem přidala pár fotek do alb našich dvou krvinek :) album Angel je zde a Argose zde

 

9.8 - Azrael de Molay - dneska nás navštívil náš oblíbený jakovlčí kamarád Azík :) holky z něj měli vážně radost.
Arynka jako dáma to po chvíli jistila ze svého místa, za to Ebi lítala jak pošuk :) v její galerii najdete pár akčních fotek :)

  

8.8 nová videa - stále jsem ještě na neschopence a tak mám čas něco tvořit, dnes jsem holkám - Arye a Ebi, vytvořila z fotek krátká videa

 

 

 

 

7.8 - Anglická verze stránek - dnes byla spuštěna první verze našich stránek v angličtině. Není v plánu kopírovat celý obsah, jedná se spíše o základní informace o nás a celkově o čsv. V tuto chvili se překládá pár článků o výchově a výcviku čsv. A něco o povaze holek - stránky najdete zde

Comments